Kvapai namams "Kam 2 - Egipto gintaras", 50 ml

Prekės kodas: NK50KAM2

Turimas kiekis: 100

Ilgai išliekantys namų kvapai su lazdelėmis

Aromatas - KAM 2 EGIPTO GINTARAS

Prabangus ir egzotiškas prieskoninių žolelių, prieskonių ir gėlių aromatas.  Kvapas sodrus, švelnus, universalus. 

Viršutinė nata – greipfrutas, apelsinai, vidurinė nata – jazminas, levanda, pagrindinė nata – santalas, vanilė.

Kvapo sklaida - Mėgaukitės aromatu iki 2 – 4 mėnesių, priklausomai nuo naudojamų lazdelių skaičiaus. 

Sudėtis - Natūrali namų kvapų bazė ir aromatinių aliejų mišinys

Pakuotėje - 6 vnt. kvapą įgeriančių juodų lazdelių ir vienas stiklinis 50 ml buteliukas pripildytas švelnaus aromato skirto jūsų kvapniems namams. 

Tūris - 50 ml

 

€1200 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Mūsų namų kvapai išpilstyti mūsų pačių rankomis, ir pagaminti iš natūralios namų kvapų bazės ir aukštos kokybės sertifikuotų aromatinių aliejų mišinių. Dėka šios bazės namų kvapas paskirstomas optimaliai, lėtai garuoja, ilgai išliekantis, aromato stiprumas nėra intensyvus, draugiškas aplinkai ir žmogui. Kadangi sudėtyje yra naudojamas aromatinių aliejų mišinys rekomenduojame susipažinti su saugumo informacija, kurią rasite "Specifikacijoje". 

Mėgaukitės maloniu aromatu savo namuose, biure ir kitose erdvėse. 

Ideali dovana - puikiai tinka jūsų namams, šeimai ir draugams bet kokia proga, įskaitant jūsų asmenines šventes: Kalėdas, gimtadienius, įkurtuves, ir kaip padėkos dovana. 

Naudojimo būdas

Lazdeles įdėkite į atidarytą buteliuką, lazdelių skaičių rinkitės pagal norimą kvapo intensyvumą patalpoje. Rekomenduojame iš pradžių išbandyti 2-3 lazdeles, jei aromatas bus per silpnas, tuomet didinkite lazdelių skaičių.

 

Saugumo informacija
CHEMINĖ SUDĖTIS Sudėtyje yra: CAS-No. 100-79-8 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-ol, COUMARIN, CYCLAMEN ALDEHYDE.
ĮSPĖJIMAS Atsargiai. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia rimtą akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Venkite įkvėpti garų ar dulkių. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas ir kitą kontaktinę odą. Vengti patekimo į aplinką. Dėvėkite apsaugines pirštines ar akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: Nuplaukite dideliu muilo ir vandens kiekiu. Jei atsiranda odos sudirginimas ar bėrimas: Kreipkitės į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plauti vandeniu. Jei akių dirginimas nepraeina: Kreipkitės į gydytoją. Degus skystis. Neuždekite lazdelių. Negalima nuryti. Nedėkite difuzoriaus tiesiai ant poliruotų, dažytų, plastikinių ar odinių paviršių, ar ant elektros įrenginių, nes atsitiktinis išsiliejimas gali pažeisti jų paviršių. Bet kokį išsiliejimą reiktų greitai nušluostyti tiek nuo buteliuko, tiek nuo paviršiaus, ir atsargiai apversti lazdeles. Turinį/talpyklą išmeskite į patvirtintą atliekų šalinimo vietą pagal vietines taisykles.
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Natūralūs namų kvapai su lazdelėmis "KAM 2 – EGIPTO GINTARAS" Pradžioje juntamas ..
€1890
35
Rašyk
Skambink