Pristatymas

Prekių pristatymas

Užsakymų vykdymo terminas

Standartiniai jūsų užsakymai išsiuntimui paruošiami per 1 – 3 d.d., priklausomai nuo turimų prekių likučių mūsų sandėlyje. Kai kurie gaminiai tokie kaip „Spintos kvapai“ dažniausiai gaminami gavus tik jūsų išankstinį užsakymą. Nestandartinių užsakymų* įvykdymo terminas derinamas individuliai susisiekus su mumis el. paštu: info@kamkam.lt.

Pristatymo būdai

Perkant prekių už 50 eur ir daugiau nemokamai pristatome paštomatu ar registruotu paštu, perkant prekių už 100 eur ir daugiau nemokamai pristatome kurjeriu. 

Prekes pristatome užsakymo pateikimo metu Jūsų pasirinktu būdu, toliau nurodytais terminai, kurie skaičiuojami nuo užsakymo apmokėjimo:

Lietuvoje:

  • Išsiunčiame į Omniva paštomatus Lietuvoje. Pristatymo terminas 3 – 5 darbo dienos. Paštomatų adresus galite rasti https://omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai.
  • Pristatome iki namų durų Omniva arba DPD kurjeriu. Pristatymo terminas 2 – 4 darbo dienos.
  • Paruošiame atsiimti mūsų veiklos adresu: Spaustuvės g. 4, Saliai, Kauno r., Paruošimo atsiimti terminas 1 darbo diena. Prieš atvykstant atsiimti būtina suderinti atvykimo laiką tel. nr. +370 609 45709.
  • Išsiunčiame Lietuvos pašto registruota pirmenybine siunta. Pristatymo terminas priklauso nuo Lietuvos pašto taikomų terminų.

SVARBU! Prekių pristatymo terminas gali skirtis priklausomai nuo paslaugų teikėjo užimtumo, ypač Kalėdiniu laikotarpiu.

Užsienyje:

Užsakymai į užsienį siunčiami registruotu Lietuvos paštu, užsakymo kaina priklauso nuo to, į kokią šalį yra siunčiamas užsakymas, ir koks užsakymo svoris. Dėl užsakymų išsiuntimų į užsienį kreiptis: info@kamkam.lt.

 

Informavimas apie pristatymą

  • Kai užsakymas išsiunčiamas arba paruošiamas atsiimti, sistema Jūsų elektroniniu paštu atsiunčia atitinkamą pranešimą.
  • Kai siunta bus Jūsų pasirinktame paštomate, gausite SMS žinutę, kurioje bus informacija reikalinga siuntai atsiimti.
  • Užsakę pristatymą į paštomatą arba Lietuvos pašto siunta, prisiminkite, kad siuntinį iš paštomato arba pašto skyriaus turite atsiimti per siuntų ar pašto tarnybos nustatytą terminą. Užsakę pristatymą kurjeriu iki namų durų, turite užtikrinti, kad pristatymo metu būsite namuose ir priimsite siuntą.

Išsamią informaciją apie užsakymų pristatymo, apmokėjimo ir kitas sąlygas rasite čia. 

*Nestandartiniai užsakymai, tai tokie užsakymai kurie gaminami pagal jūsų pageidavimus: krikštynų/vestuvių svečių dovanėlės, personalizuoti gaminiai, verslo dovanos.

 

 

Rašyk
Skambink