Apie mus

Apie mus

Esam Gintarė ir Žydrūnas Bičiai, kerinčiais aromatais sklidino prekinio ženklo „KamKam“ įkūrėjai. Gyvenimas mums pasiūlė progą išbandyti save – dabar tuo ir naudojamės, ir džiaugiamės suteiktomis galimybėmis mylimą veiklą derinti su trijų dukryčių auginimu, ir savo rankų darbo kvapniais gaminiais džiuginti kitus. Dažnai mūsų klausia kas slypi po „KamKam“ – tai mūsų pirmosios ir antrosios dukryčių pirmosios vardų raidės K ir A, kurias sujungia Meilė – meilė šeimai, gamtai, gyvenimui ir visam tam, kad džiugina kasdienybėje ar darbe.

Veiklą vykdome nuo 2019 m.

Tai mūsų rankų darbo kvapnios dovanos Jums, Jūsų draugams, šventėms ir verslui:

Natūralaus sojų vaško gaminiai (rankų darbo sojų žvakės klasikinio stiklo ir mūsų pačių gamybos betoniniuose induose, dekoruoti pakabinami kvapai namams/spintos kvapai, kvapnieji tirpūs vaško kubeliai);

Natūralūs namų ir automobilio kvapai;

Įvairūs dovanų rinkiniai.

Gamyboje naudojame 100 proc. natūralų sojų vašką, ir sertifikuotus aukštos kokybės aromatinių aliejų mišinius, arba eterinius aliejus, kurie turi visus saugumo sertifikatus, ir atitinka IFRA (The International fragrance association) reikalavimus.

Namų kvapų su lazdelėmis gamyboje naudojame natūralią namų kvapų bazę, kurios dėka kvapas paskirstomas optimaliai, lėtai garuoja, aromato stiprumas nėra intensyvus, draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Namų kvapų sudėtyje esanti namų kvapų bazė pasižymi geresnėmis savybėmis, palyginti su įprastais glikolio eteriais ir acetatais, kurie gaunami iš naftos chemijos žaliavų ir yra agresyvesni žmonių sveikatai ir aplinkai.

Taip pat savo veikloje laikomės Tvarios politikos, gaminių pakuotę kūrėme taip, kad sunaudotume kuo mažiau popieriaus, siuntoms pakuoti naudojame pakartotines pakavimo medžiagas. Išdeginę žvakę, indelį Jūs visuomet galite pritaikyti dar kartą kasdienybėje (tarkime kaip vazonėlį augalui, ar indelį sudėti rašikliams, kosmetiniams šepetėliams ar kitoms smulkmenoms laikyti), taip pat visada galime išlieti žvakę į Jūsų turimą indelį.

Mūsų šūkis - NATŪRALI MODERNI KLASIKA

NATŪRALI - Aplinkai ir žmogui draugiškos žvakės ir namų kvapai

MODERNI - Sojų vaško žvakės mūsų gamybos betoniniuose indeliuose, kuriuose susipina tiek natūralumas, tiek klasika, tiek modernumas

KLASIKA - Žvakės, kvapų pasaulis ir dovanos, tai nesenstanti klasika jūsų namams

 

Mūsų istorija

Pirmųjų veiklos metų Kalėdoms (2019 m.) pristatėme dekoruotas, kvapnias namų puošmenas /pakabinamus kvapus namams, kaip alternatyvą natūraliems Kalėdiniams žaisliukams ant eglutės, ar kaip mažas dovanėles verslo klientams, draugams ir artimiesiems įvairių švenčių proga. Dekoruojant šiuos pakabinamus kvapus namams sudedama visa mūsų meilė ir kūrybiškumas.

Tais pačiais metais, taip pat atsirado vienas išraiškingiausių mūsų gaminių – žvakės mūsų gamybos betono indeliuose, kurių idėja gimė ieškant alternatyvų įprastoms žvakėms stikliniuose induose. O žvakes išdeginus, indelis tampa vazonėliu sukulentams ar kitiems augalams. Kiekvienas indelis yra savitas ir unikalus dėl rankų darbo gamybos. Betoninio indelio gamyba kaskart tobulinama, per tuos trejus metus keitėsi tiek jo dizainas, tiek jo gamybos technologija, siekant išlaikyti aukštą gaminio kokybę.

2020 m. lapkritį pristatėme klasikos ir prabangos sklidiną kolekciją “Namų klasika” žvakes juodo/balto matinio stiklo indeliuose, kurios pakuotės idėja – Namo iliuzija – viskas kvapniems ir jaukiems namams.  Taip pat mūsų gaminių asortimentą papildė: natūralūs namų kvapai su lazdelėmis, ir įvairūs dovanų rinkiniai.

2021 m. mūsų gaminių asortimentą papildė kvapai automobiliui, naujos sudėties dovanų rinkiniai, taip pat žvakės ir namų kvapai su lazdelėmis mažesnės talpos tamsinto rudo stiklo indeliuose.

Mūsų gaminius renkasi tiek Verslo klientai - kaip Verslo dovanas, tiek fiziniai asmenys, kai ieško rankų darbo kvapnios dovanos įvairių švenčių proga. Mūsų produkciją galime personalizuoti ir pritaikyti prie jūsų poreikių.

Esame “Lietuvos kūrėjai” klubos dalis.

 

Apie mus rašo:

https://www.lietuvoskurejai.lt/kamkam-candles-i-kiekviena-zvake-idedame-dalele-saves/

https://www.lietuvoskurejai.lt/kamkam-candles-ranku-darbo-zvakes-ir-namu-kvapai/

 

 

Rašyk
Skambink