Namų kvapas "Kam 2 - Egipto gintaras"

Prekės kodas: NKKAM2

Turimas kiekis: 100

Natūralūs namų kvapai su lazdelėmis "KAM 2 – EGIPTO GINTARAS"

Pradžioje juntamas sodrus šildantis aromatas su citrusinių vaisių akordais, kuris susilieja su pakalnute ir egzotišku jazminu, o pagrindinėse natose atsiskleidžia vanilė, tonkos pupelė ir sandalmedis.

Tūris: 100 ml

Kvapo sklaida iki 3 – 6 mėnesių, priklausomai nuo naudojamų lazdelių skaičiaus. 

Pakuotėje: 8 vnt. kvapą įgeriančių lazdelių

€1890 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Natūralūs namų kvapai su lazdelėmis "KAM 2 – EGIPTO GINTARAS"

Mūsų namų kvapai išpilstyti rankomis ir pagaminti iš ekologiškos namų kvapų bazės ir sertifikuotų aromatinių aliejų mišinių. Dėka šios bazės namų kvapas paskirstomas optimaliai, lėtai garuoja, aromato stiprumas nėra intensyvus, draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Sudėtyje esanti ekologiška namų kvapų bazė pasižymi geresnėmis savybėmis, palyginti su įprastais glikolio eteriais ir acetatais, kurie gaunami iš naftos chemijos žaliavų ir yra agresyvesni žmonių sveikatai ir aplinkai. 

Viršutinės natos: Mandarinas, citrusiniai vaisiai;

Vidurinės natos: pakalnutė, jazminas;

Pagrindinės natos: vanilė, tonka pupelė, santalas

Naudojimo būdas

Lazdeles įdėkite į atidarytą buteliuką, lazdelių skaičių rinkitės pagal norimą kvapo intensyvumą patalpoje. Rekomenduojame iš pradžių išbandyti 2-3 lazdeles, jei aromatas bus per silpnas, tuomet didinkite lazdelių skaičių.

Sudėtis: Ekologiška namų bazė ir aromatinių aliejų mišinys.

Saugumo informacija

Sudėtyje yra: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-ol, COUMARIN, CYCLAMEN ALDEHYDE.

Atsargiai. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia rimtą akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Venkite įkvėpti garų ar dulkių. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas ir kitą kontaktinę odą. Vengti patekimo į aplinką. Dėvėkite apsaugines pirštines ar akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: Nuplaukite dideliu muilo ir vandens kiekiu. Jei atsiranda odos sudirginimas ar bėrimas: Kreipkitės į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plauti vandeniu. Jei akių dirginimas nepraeina: Kreipkitės į gydytoją. Degus skystis. Neuždekite lazdelių. Negalima nuryti. Nedėkite difuzoriaus tiesiai ant poliruotų, dažytų, plastikinių ar odinių paviršių, ar ant elektros įrenginių, nes atsitiktinis išsiliejimas gali pažeisti jų paviršių. Bet kokį išsiliejimą reiktų greitai nušluostyti tiek nuo buteliuko, tiek nuo paviršiaus, ir atsargiai apversti lazdeles. Turinį/talpyklą išmeskite į patvirtintą atliekų šalinimo vietą pagal vietines taisykles.

 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Namų kvapai su lazdelėmis "KAM 1 - AUKSINĖ DUMPLŪNĖ IR FRANKINCENSAS" Malonus, lengvai ..
€1890
24
Natūralūs namų kvapai su lazdelėmis "KAM 5 - TABAKAS IR VANILĖ" Tai klasikinis, prabang..
€1890
36
Natūralūs namų kvapai su lazdelėmis "KAM 6 – LIČIO VAISIUS IR BIJŪNAS" Tai kerint..
€1890
37
Natūralūs namų kvapai su lazdelėmis "KAM 7 - OBUOLIAI IR LUIZIANOS BERŽAS" Šis k..
€1890
38
Natūralūs namų kvapai su lazdelėmis "KAM 8 – GRANATAS" Tai klasikinis, gaiviai va..
€1890
39
Ilgai išliekantys namų kvapai su lazdelėmis Aromatas - KAM 2 EGIPTO GINTARAS Prabangus ..
€1200
102
Rašyk
Skambink