Namų kvapas "Kam 1 - Dumplūnė ir frankincensas"

Prekės kodas: NKKAM1

Turimas kiekis: 400

Namų kvapai su lazdelėmis "KAM 1 - AUKSINĖ DUMPLŪNĖ IR FRANKINCENSAS"

Malonus, lengvai saldus. Šio kvapo natos: Obuoliai, auksinės dumplūnės ir avietės, kurios susipina su šafranu, gvazdikėliais ir bosvelijų medžio derva (frankincenso).

Tūris: 100 ml

Kvapo sklaida iki 3 - 6 mėn. priklausomai nuo naudojamų lazdelių skaičiaus

Pakuotėje: 8 vnt. kvapą įgeriančių lazdelių

 

 

€1890 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Namų kvapai su lazdelėmis "KAM 1 - AUKSINĖ DUMPLŪNĖ IR FRANKINCENSAS"

Išskirtiniai namų kvapai išpilstyti rankomis ir pagaminti iš natūralios namų kvapų bazės ir aukštos kokybės sertifikuotų aromatinių aliejų mišinių. Dėka šios bazės namų kvapas paskirstomas optimaliai, lėtai garuoja, aromato stiprumas nėra intensyvus, draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Sudėtyje esanti ekologiška namų kvapų bazė pasižymi geresnėmis savybėmis, palyginti su įprastais glikolio eteriais ir acetatais, kurie gaunami iš naftos chemijos žaliavų ir yra agresyvesni žmonių sveikatai ir aplinkai. 

Tūris: 100 ml

Kvapo sklaida iki 3 – 6 mėnesių, priklausomai nuo naudojamų lazdelių skaičiaus. 

Pakuotėje: 8 vnt. kvapą įgeriančių lazdelių

Naudojimo būdas

Lazdeles įdėkite į atidarytą buteliuką, lazdelių skaičių rinkitės pagal norimą kvapo intensyvumą patalpoje. Rekomenduojame iš pradžių išbandyti 2-3 lazdeles, jei aromatas bus per silpnas, tuomet didinkite lazdelių skaičių.

Sudėtis:

Natūrali namų kvapų bazė ir aromatinių aliejų mišinys.

Saugumo informacija

Sudėtyje yra: 4-TERT-BUTYLCYCLOHEXYL ACETATE, BENZYL SALICYLATE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CEDROL METHYL ETHER, COUMARIN, DELTADAMASCONE, ETHYL METHYLPHENYLGLYCIDATE, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL. 

Atsargiai. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia rimtą akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Venkite įkvėpti garų ar dulkių. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas ir kitą kontaktinę odą. Vengti patekimo į aplinką. Dėvėkite apsaugines pirštines ar akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: Nuplaukite dideliu muilo ir vandens kiekiu. Jei atsiranda odos sudirginimas ar bėrimas: Kreipkitės į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plauti vandeniu. Jei akių dirginimas nepraeina: Kreipkitės į gydytoją. Degus skystis. Neuždekite lazdelių. Negalima nuryti. Nedėkite difuzoriaus tiesiai ant poliruotų, dažytų, plastikinių ar odinių paviršių, ar ant elektros įrenginių, nes atsitiktinis išsiliejimas gali pažeisti jų paviršių. Bet kokį išsiliejimą reiktų greitai nušluostyti tiek nuo buteliuko, tiek nuo paviršiaus, ir atsargiai apversti lazdeles. Turinį/talpyklą išmeskite į patvirtintą atliekų šalinimo vietą pagal vietines taisykles.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Natūralūs namų kvapai su lazdelėmis "KAM 2 – EGIPTO GINTARAS" Pradžioje juntamas ..
€1890
35
Natūralūs namų kvapai su lazdelėmis "KAM 10 – VANDENYNO GAIVA" Itin gaivus aromat..
€1890
41
Rašyk
Skambink