Sojų žvakė "Kam 10 - Vandenyno gaiva", 80 g.

Prekės kodas: MINAZKAM10

Turimas kiekis: Išparduota

Itin gaivus aromatas, kuriame susipina nuostabūs levandos, mėtos, kėčio, neroli, ir bergamotės kvapai su vandenyno gaiva, kurią sukuria ciklamenas, ozonas, jūros dumbliai, ir pagrindinėse natose užlieja žemiški kvapai, tokie kaip santalas, gintaras, muskusas, gvajako mediena, baltasis kedras.

Žvakės svoris: 80 g.

Degimo laikas: iki 15 - 20 val.

Indelio su mediniu dangteliu skersmuo 5,8 cm, aukštis 7 cm. 

Sudėtis: 100 % natūralus augalinis sojų pupelių vaškas, aromatinių aliejų mišinys, medvilninė dagtis.

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Aromatinė sojų vaško žvakė "Kam 10 - Vandenyno gaiva"

Natūralaus augalinio vaško žvakė tamsinto rudo (gintarinio) stiklo indelyje su ąžuoliniu dangteliu. Žvakė pakuota juodoje kubo formos dėžutėje (77x77x80mm), todėl puikiai tiks ir dovanai.

Rekomendacijos

Kiekvieną kartą prieš uždegant žvakę, jos dagtį reikėtų patrumpinti iki 5 mm ilgio. Per ilga dagtis gali pradėti rūkti, taip pat, itin didelė liepsna greičiau išdegina žvakę. Per trumpa dagtis tiesiog gali užgesti, o maža jos liepsnelė neskleisti pakankamai aromato.

Deginant žvakę, ypač pirmus kelis kartus, reikėtų leisti jai degti tiek, kad paviršiuje vaškas išsilydytų iki pat kraštų. Tokiu būdu žvakė degs ir mažės tolygiai, nesusidarys vaško „tunelis“ ir ja galėsite mėgautis ilgiau.

Žvakių nerekomenduojama deginti daugiau nei 4 valandas, jei žvakė mažytė – daugiau nei 2 val. Kad ir koks būtų žvakės indas – jis įkaista, tuomet išsilydo per daug vaško ir žvakė sudega greičiau.

Įspėjimas!

Atsargiai, žvakės indas gali įkaisti.

Nepalikite degančios žvakės be priežiūros.

Nestatykite degančios žvakės, greta lengvai užsiliepsnojančių daiktų.

Laikykite vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Visada palikite mažiausiai 7 cm atstumą tarp degančių žvakių.

Statykite žvakę ant tvirto, karščiui atsparaus paviršiaus.

Saugumo informacija

Sudėtyje yra: BENZYL SALICYLATE (Benzyl 2-hydroxybenzoate), LINALOOL (3,7-dimethylocta-1,6-dien-3-ol), D-LIMONENE (Orange, sweet, ext.), LINALYL ACETATE (3,7-dimethylocta-1,6-dien-3-yl acetate), COUMARIN, HEXYL CINNAMALDEHYDE, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE. 

Gali sukelti alerginę odos reakciją. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Venkite įkvėpti garų ar dulkių. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas ir kitą kontaktinę odą. Vengti patekimo į aplinką. Dėvėkite apsaugines pirštines ar akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: Nuplaukite dideliu muilo ir vandens kiekiu. Jei atsiranda odos sudirginimas ar bėrimas: Kreipkitės į gydytoją. Turinį/talpyklą išmeskite į patvirtintą atliekų šalinimo vietą pagal vietines taisykles.

 

 

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink