Kvapai namams "Kalėdos", 50 ml

Prekės kodas: NK50KAL

Turimas kiekis: 44

Tikras užburiantis Kalėdų aromatas. Jazminų ir pušų kvapai, kurie susilieja su citrusiniais vaisiais, o juos papildo šildantis cinamono, gvazdikėlių ir imbiero aromatas. 

Tūris: 50 ml

Kvapo sklaida iki 2 - 4 mėn. priklausomai nuo naudojamų lazdelių skaičiaus

Pakuotėje: 6 vnt. kvapą įgeriančių lazdelių

€1200 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

NATŪRALŪS NAMŲ KVAPAI SU LAZDELĖMIS "KALĖDOS"

Mūsų namų kvapai išpilstyti rankomis ir pagaminti iš ekologiškos namų kvapų bazės ir sertifikuotų aromatinių aliejų mišinių. Dėka šios bazės namų kvapas paskirstomas optimaliai, lėtai garuoja, aromato stiprumas nėra intensyvus, draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Sudėtyje esanti ekologiška namų kvapų bazė pasižymi geresnėmis savybėmis, palyginti su įprastais glikolio eteriais ir acetatais, kurie gaunami iš naftos chemijos žaliavų ir yra agresyvesni žmonių sveikatai ir aplinkai. 

Tūris: 50 ml

Kvapo sklaida iki 2 – 4 mėnesių, priklausomai nuo naudojamų lazdelių skaičiaus. 

Pakuotėje: 6 vnt. kvapą įgeriančių lazdelių

Naudojimo būdas

Lazdeles įdėkite į atidarytą buteliuką, lazdelių skaičių rinkitės pagal norimą kvapo intensyvumą patalpoje. Rekomenduojame iš pradžių išbandyti 2-3 lazdeles, jei aromatas bus per silpnas, tuomet didinkite lazdelių skaičių.

Sudėtis: Natūrali namų kvapų bazė ir aromatinių aliejų mišinys.

 

Saugumo informacija
ĮSPĖJIMAS Sudėtyje yra: CAS-No. 100-79-8 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethano. 4-(1-methylethyl)-cyclohexanemethanol, CITRAL, LINALYL ACETATE, METHYL ISOEUGENOL. Atsargiai. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia rimtą akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Venkite įkvėpti garų ar dulkių. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas ir kitą kontaktinę odą. Vengti patekimo į aplinką. Dėvėkite apsaugines pirštines ar akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: Nuplaukite dideliu muilo ir vandens kiekiu. Jei atsiranda odos sudirginimas ar bėrimas: Kreipkitės į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plauti vandeniu. Jei akių dirginimas nepraeina: Kreipkitės į gydytoją. Degus skystis. Neuždekite lazdelių. Negalima nuryti. Nedėkite difuzoriaus tiesiai ant poliruotų, dažytų, plastikinių ar odinių paviršių, ar ant elektros įrenginių, nes atsitiktinis išsiliejimas gali pažeisti jų paviršių. Bet kokį išsiliejimą reiktų greitai nušluostyti tiek nuo buteliuko, tiek nuo paviršiaus, ir atsargiai apversti lazdeles. Turinį/talpyklą išmeskite į patvirtintą atliekų šalinimo vietą pagal vietines taisykles.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink