Dekoruotas spintos kvapas "KALĖDOS"

Prekės kodas: SPKVKAL

Turimas kiekis: 25

Jazminų ir pušų kvapai, kurie susilieja su citrusiniais vaisiais, o juos papildo šildantis cinamono, gvazdikėlių ir imbiero aromatas. Tikras užburiantis Kalėdų aromatas.

Paskirtis

Pakabinamą kvapą namams naudokite namų erdvėms: kabinkite spintoje, įsidėkite į stalčių, pakabinkite prieškambaryje, taip suteiksite drabužiams malonaus aromato. Kai atrodys, kad plokštelė išsikvėpė sulaužykite ją į kelias dalis ir ištirpinkite aromatinėje žvakidėje, taip kvapais mėgausitės ilgiau. 

Kvapo sklaida iki 1 - 3 mėn.,

Gamybos terminas

Rankų darbo pakabinami kvapai namams/spintos kvapai pagaminti iš 100 % natūralaus sojų vaško, aukštos kokybės aromatinių arba eterinių aliejų, ir dekoruoti džiovintais augalais / gėlėmis (dekoras gali skirti nuo pavaizduotų nuotraukoje, priklausomai nuo turimų džiovintų augalų pagal metų laiko sezoną). Jei norite, kad suderintume dekorą su jumis nurodykite komentare. Siekiant išlaikyti ilgesnį kvapo intensyvumą ir aukštą kokybę, šie pakabinami kvapai namams gaminami iškart gavus užsakymą. Gamybos trukmė 1 - 2 d.d. 

€450 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Originali, kvepianti ir praktiška dovana bet kokia proga

Šie spintos kvapai gali būti puiki padėkos dovanėlė jūsų krikštynų ar vestuvių svečiams, galima pridėti padėkos/vardo korteles (šventinis pakavimas). Tokiu atveju gamyba gali užtrukti ilgiau, priklausomai nuo užsakyto kiekio. Dėl individualaus užsakymo susisiekite su mumis el. paštu: kamkamcandles@gmail.com arba nurodykite savo pageidavimus komentare, mes tuomet susisieksime su jumis. 

PAKAVIMAS

  • Įprastas pakavimas maišelyje 
  • Pakavimas dėžutėje su auksine juostele
  • Šventinis pakavimas: smulki dovanėlė su palinkėjimo/padėkos mini kortele. Norimą tekstą įrašykite komentare (ne daugiau 5 žodžių). Nuo 10 vnt. kaina derinama, susisiekite su mumis el. paštu ar tel. 

Sudėtis:

100 proc. augalinis sojų pupelių vaškas, aromatinių aliejų mišinys, džiovinti augalai

Galimos formos:

  • Apskritimas (svoris apie 30 g., skersmuo 65 mm)
  • Banguotas apskritimas (svoris apie 30 g., skersmuo 65 mm)
  • Širdelė (svoris 25 – 30 g., skersmuo 65 mm)
  • Žvaigždelė (svoris 25 – 30 g., skersmuo 68 mm)
  • Stačiakampis (svoris apie 30 g., dydis 50x70mm)
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink