MALONI DIENA | Namų kvapai | 100 ml

Prekės kodas: MALODNK

Turimas kiekis: 299

KVAPAI NAMAMS MALONI DIENA

Rafinuotas, šiltas, švelnus, paslaptingas medienos ir gėlių aromatas. Jo pradžioje juntamas švelnus ciklamenų ir šiltas sunokusių persikų kvapas, kuris persipina su prakilniu jazminų, vaisišku kriaušių ir svaiginančiu Ylang-Ylang aromatu. Pabaigoje gilumo ir rafinuotumo suteikia: oud medienos ir ambros šleifas, apgaubtas lengvu dūminiu šydu ir balzaminių dervų saldumu, kupinas švaros ir skaidrumo kedras, viliojantis šafrano aromatas.

Ilgai išliekantys: mėgaukitės aromatu 3 - 6 mėn., priklausomai nuo naudojamų lazdelių skaičiaus. Pagal lazdelių skaičių reguliuojamas ir kvapo intensyvumas, kuo daugiau lazdelių tuo aromatas intensyvesnis. 

Draugiška sudėtis: natūrali namų kvapų bazė (iš atsinaujinančių šaltinių) ir aromatinių aliejų mišinys (dėl sudėtyje galimų alergenų žr. Specifikacija). 

Prabangi pakuotė: juodo dekoratyvinio kartono ištraukiamoje dėžutėje rasite skaidraus 100 ml talpos stiklo buteliuką pripildytą nuostabaus, subtilaus aromato, ir 8 vnt. kvapą sugeriančių daugiapluosčių lazdelių. 

Ideali dovana: prabangūs namų kvapai su lazdelėmis "Maloni diena" įpakuoti solidžioje juodoje ištraukiamoje dėžutėje, todėl puikiai tinkami tiek dovanai sau, šeimos nariams, draugams, kolegoms ir netgi kaip verslo dovana. 

Tūris: 100 ml

€2690 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Prabangūs namų kvapai su lazdelėmis MALONI DIENA

Ilgai išliekantis namų kvapas Maloni diena pagamintas iš ograninės namų kvapų bazės, kurios pagrindas atsinaujinantis šaltinis - glicerinas, pagrįstas tvarumu ir dideliu našumu. Ši namų kvapų bazė pasižymi mažu lakumu ir mažu toksiškumu, draugiška aplinkai ir žmogui, dėka jos namų kvapai paskirstomi optimaliai, lėtai garuoja, aromato stiprumas nėra intensyvus. Namų kvapo gamyboje nenaudojamas alkoholis. Aromatui suteikti naudojami aukštos kokybės sertifikuoti aromatinių aliejų mišiniai, kurie pagaminti profesionalių parfumerių ir atitinka visus saugumo reikalavimus. Apie galimus alergenus dėl sudėtyje naudojamų aromatinių aliejų galite rasti "Specifikacijoje". 

KVAPO NATOS

 Viršutinės natos: baltas persikas, ciklamenas

Širdies natos: jazminai, kriaušės, ylang-ylang

Pagrindinės natos: Oud mediena, kedras, šafranas, ambra, džiovinti vaisiai

 

Kolekcija IŠLAISVINK PRISIMINIMUS

Nauja mūsų namų kvapų kolekcija "Išlaisvink prisiminimus", kuri apima tris naujus subtilius, prabangius aromatus, kurie tarsi vienas su kitu susiję, bet kartu labai skirtingi. Tai rytietiškas, solidus ir viliojantis -  ENERGINGAS RYTAS, šiltas, rafinuotas ir medienos - MALONI DIENA, užburiantis jaukumu, vanilinis ir elegantiškas - RYTIETIŠKA NAKTIS. Kvapai tarsi atspindi mūsų gyvenimą miesto ritmu, kuriame mus supa įvairios patirtys, tiek naujos ir jau atpažįstamos. Kiekvienas prisiminimas, patirta emocija mums asociacijuojasi su tam tikrais kvapais ir vaizdiniais, todėl linkime mėgautis mūsų naujais aromatais namuose, biure ir IŠLAISVINTI savo PRISIMINIMUS. 

Saugumo informacija
CHEMINĖ SUDĖTIS Sudėtyje yra: CAS-No. 100-79-8 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethano. ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, BENZYL SALICILATE, GERANIOL, AMYL CINNAMAL
ĮSPĖJIMAS Atsargiai Negalima nuryti. Saugoti nuo vaikų ir gyvūnų. Žmonės jautrūs kvapams turėtų būti atsargūs naudodami šį produktą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia rimtą akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Venkite įkvėpti garų ar dulkių. Dėvėkite apsaugines pirštines ar akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: Nuplaukite dideliu muilo ir vandens kiekiu. Jei atsiranda odos sudirginimas ar bėrimas: Kreipkitės į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plauti vandeniu. Jei akių dirginimas nepraeina: Kreipkitės į gydytoją. Nedėkite difuzoriaus tiesiai ant poliruotų, dažytų, plastikinių ar odinių paviršių, ar ant elektros įrenginių, nes atsitiktinis išsiliejimas gali pažeisti jų paviršių. Bet kokį išsiliejimą reiktų greitai nušluostyti tiek nuo buteliuko, tiek nuo paviršiaus, ir atsargiai apversti lazdeles.Turinį/talpyklą išmeskite į patvirtintą atliekų šalinimo vietą pagal vietines taisykles.
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Kvapai namams ENERGINGAS RYTAS Rytietiškas, viliojantis, solidus, prabangus, medienos arom..
€2690
159
KVAPAI NAMAMS RYTIETIŠKA NAKTIS Traukte traukiantis ir kone magiškas, vanilinis, su..
€2690
161
Rašyk
Skambink