Kvapai namams "Kam 6 - Ličio vaisius ir bijūnas", 50 ml

Prekės kodas: NK50KAM6

Turimas kiekis: 17

NATŪRALŪS NAMŲ KVAPAI SU LAZDELĖMIS "KAM 6 – LIČIO VAISIUS IR BIJŪNAS"

Tai kerintis vaisių ir gėlių derinys, kuris pasižymi subtiliu ličiaus vaisiaus gaivumu ir išskirtiniu bijūnų žiedlapių aromatu. Viršutinėse natose: Avietė, ličio vaisius, vidurinėje natoje bijūnas, persikas, o pagrindinėje - jazminas, žalia arbata, raudonmedis.

Tūris: 50 ml

Kvapo sklaida iki 2 – 4 mėnesių, priklausomai nuo naudojamų lazdelių skaičiaus. 

Pakuotėje: 6 vnt. kvapą įgeriančių lazdelių.

Sudėtis: Natūrali namų kvapų bazė ir aromatinių aliejų mišinys.

€1200 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Išskirtiniai namų kvapai išpilstyti rankomis ir pagaminti iš natūralios namų kvapų bazės ir aukštos kokybės sertifikuotų aromatinių aliejų mišinių. Dėka šios bazės namų kvapas paskirstomas optimaliai, lėtai garuoja, aromato stiprumas nėra intensyvus, draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Sudėtyje esanti natūrali namų kvapų bazė pasižymi geresnėmis savybėmis, palyginti su įprastais glikolio eteriais ir acetatais, kurie gaunami iš naftos chemijos žaliavų ir yra agresyvesni žmonių sveikatai ir aplinkai. 

Naudojimo būdas

Lazdeles įdėkite į atidarytą buteliuką, lazdelių skaičių rinkitės pagal norimą kvapo intensyvumą patalpoje. Rekomenduojame iš pradžių išbandyti 2-3 lazdeles, jei aromatas bus per silpnas, tuomet didinkite lazdelių skaičių.

Saugumo informacija

Sudėtyje yra: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, Geraniol, Tetrahydrolinalool, (E)-1-(2,6,6-Trimethyl-1,3-cyclohexadien-1-yl)-2-buten-1-one, 2,4-Dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, 4-tert-Butylcyclohexyl acetate, Citronellol, Ethyl Linalool, Limonene, Methyl 2-octynoate, Methylendioxyphenyl Methylpropanal, Nerol.

Atsargiai. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia rimtą akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Venkite įkvėpti garų ar dulkių. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas ir kitą kontaktinę odą. Vengti patekimo į aplinką. Dėvėkite apsaugines pirštines ar akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: Nuplaukite dideliu muilo ir vandens kiekiu. Jei atsiranda odos sudirginimas ar bėrimas: Kreipkitės į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plauti vandeniu. Jei akių dirginimas nepraeina: Kreipkitės į gydytoją. Degus skystis. Neuždekite lazdelių. Negalima nuryti. Nedėkite difuzoriaus tiesiai ant poliruotų, dažytų, plastikinių ar odinių paviršių, ar ant elektros įrenginių, nes atsitiktinis išsiliejimas gali pažeisti jų paviršių. Bet kokį išsiliejimą reiktų greitai nušluostyti tiek nuo buteliuko, tiek nuo paviršiaus, ir atsargiai apversti lazdeles. Turinį/talpyklą išmeskite į patvirtintą atliekų šalinimo vietą pagal vietines taisykles.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink