Namų kvapas "Kam 13 - Duetas"

Prekės kodas: NKKAM13

Turimas kiekis: 100

Natūralūs namų kvapai su lazdelėmis "KAM 13 - DUETAS" (pagal Good Girl Carolina Herrera kvepalus)

Šis kvapas kaskart užuodžiamas kitaip. Sakoma, kad jis atspindi nepakartojamą moters dueatą - jausmingumą ir moteriškumą, romantiką ir nepriklausomybę, eleganciją ir kasdienį paprastumą. Saldus viliojantis jazminų kvapas daro aromatą lengvą ir moterišką, sodrus kakavos ir svaiginantis tonka pupelių kvapas suteikia jam sodrumo, o migdolų ir kavos dvelksmas jį akimirksniu pagyvina. O subtilus tuberozų kvapas šiam aromatui suteikia nenuspėjamumo ir kintamumo.

Viršutinės natos: migdolai, kava, bergamotė ir citrina;

Vidurinės natos: kvapioji tuberoza, arabinis jazminas, vilkdagis, apelsinų žiedai ir bulgarų rožės;

Pagrindinės natos: tonka pupelės, kakava, vanilė, sandalmedis, gintaras, muskusas, kašmyro mediena, pačiulis, cinamonas ir kedras.

Bendri kvapo bruožai: gėlių, citrusų, rytietiškas/prieskonių, moteriškas. 

€1890 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Natūralūs namų kvapai su lazdelėmis "KAM 13 - DUETAS" (pagal Good Girl Carolina Herrera kvepalus)

Rankų darbo namų kvapai pagaminti iš natūralios namų kvapų bazės ir aukštos kokybės sertifikuotų aromatinių aliejų mišinio. Dėka šios bazės aromatas paskirstomas optimaliai, lėtai garuoja, aromato stiprumas nėra intensyvus, draugiškas aplinkai ir netoksiškas. 

Tūris: 100 ml

Kvapo sklaida iki 3 – 6 mėnesių, priklausomai nuo naudojamų lazdelių skaičiaus. 

Pakuotėje: 8 vnt. kvapą įgeriančių lazdelių

Naudojimo būdas

Lazdeles įdėkite į atidarytą buteliuką, lazdelių skaičių rinkitės pagal norimą kvapo intensyvumą patalpoje. Rekomenduojame iš pradžių išbandyti 2-3 lazdeles, jei aromatas bus per silpnas, tuomet didinkite lazdelių skaičių.

Sudėtis: Natūrali namų kvapų bazė ir aromatinių aliejų mišinys.

Saugumo informacija

Sudėtyje yra: LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, BENZYL SALICILATE, GERANIOL, CITRAL

Atsargiai. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia rimtą akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Venkite įkvėpti garų ar dulkių. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas ir kitą kontaktinę odą. Vengti patekimo į aplinką. Dėvėkite apsaugines pirštines ar akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: Nuplaukite dideliu muilo ir vandens kiekiu. Jei atsiranda odos sudirginimas ar bėrimas: Kreipkitės į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plauti vandeniu. Jei akių dirginimas nepraeina: Kreipkitės į gydytoją. Degus skystis. Neuždekite lazdelių. Negalima nuryti. Nedėkite difuzoriaus tiesiai ant poliruotų, dažytų, plastikinių ar odinių paviršių, ar ant elektros įrenginių, nes atsitiktinis išsiliejimas gali pažeisti jų paviršių. Bet kokį išsiliejimą reiktų greitai nušluostyti tiek nuo buteliuko, tiek nuo paviršiaus, ir atsargiai apversti lazdeles. Turinį/talpyklą išmeskite į patvirtintą atliekų šalinimo vietą pagal vietines taisykles.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink