Kvapas automobiliui "Kam 9 - Kedras"

Prekės kodas: AUTOKam9

Turimas kiekis: 500

Draugiškas jums ir aplinkai kvapas automobiliui

Automobilio kvapas "KAM 9 – KEDRAS"

Tai dvelkiantis prabanga, turtingo interjero įspūdį sudarantis aromatas. Tuo pačiu ramus, šiltas, švelnus, primenantis SPA centruose naudojamus kvapus. Viršutinės natos: apelsinų žiedai, citrusiniai vaisiai, itališka bergamotė, rožinis greipfrutas. Vidurinės natos: lotosas, granatų žiedai, iriso šaknis, alyvmedžio žiedai. Pagrindinės natos: santalas, baltasis kedras, vetiverija, muskusas.

Tūris - 8 ml

Kvapo sklaida iki 1 - 2 mėn.

€600 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Automobilio kvapas "KAM 9 – KEDRAS"

Mūsų kvapai automobiliams išpilstyti rankomis ir pagaminti iš ekologiškos namų kvapų bazės ir sertifikuotų aromatinių aliejų mišinių. Dėka šios bazės automobilio kvapas paskirstomas optimaliai, lėtai garuoja, aromato stiprumas nėra intensyvus, draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Sudėtyje esanti ekologiška namų kvapų bazė pasižymi geresnėmis savybėmis, palyginti su įprastais glikolio eteriais ir acetatais, kurie gaunami iš naftos chemijos žaliavų ir yra agresyvesni žmonių sveikatai ir aplinkai. 

Naudojimas: atsukite buteliuko dangtelį, ištraukite plastikinį kamštelį, ir užsukite plastikinį/medinį dangtelį atgal ir užspaudę pirštais skylutes ties virvute ant dangtelio, apverskite 1 kartą buteliuką, kad skysčio įsigertų į vidinį medinį kamštelį. Po to pakabinkite kvapą norimoje vietoje ir mėgaukitės.

Tūris - 8 ml,

kvapo sklaida iki 1 - 2 mėn. 

Kvapą automobiliui gausite pakuotą gražioje juodo kartono dėžutėje. 

Sudėtis: natūrali namų kvapų bazė ir aromatinių aliejų mišinys

Sudėtyje yra: CEDARWOOD OIL (Juniperus virginiana oil), TERPINOLENE (p-mentha-1,4(8)-diene), ALPHA PINENE ((-)-pin-2(3)-ene), TERPINEOL (1-hydroperoxy-2,7,7-trimethyl-bicyclo[3.1.1]heptane), LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL, CITRAL. 

Atsargiai. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia rimtą akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

 

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink