Kvapas automobiliui "Kam 13 - Duetas"

Prekės kodas: AUTOKam13

Turimas kiekis: 50

AUTOMOBILIO KVAPAS "KAM 13 – DUETAS" PAGAL GOOD GIRL CAROLINA HERRERA KVEPALUS

Šis kvapas kaskart užuodžiamas kitaip. Sakoma, kad jis atspindi nepakartojamą moters dueatą - jausmingumą ir moteriškumą, romantiką ir nepriklausomybę, eleganciją ir kasdienį paprastumą. Saldus viliojantis jazminų kvapas daro aromatą lengvą ir moterišką, sodrus kakavos ir svaiginantis tonka pupelių kvapas suteikia jam sodrumo, o migdolų ir kavos dvelksmas jį akimirksniu pagyvina. O subtilus tuberozų kvapas šiam aromatui suteikia nenuspėjamumo ir kintamumo.

Viršutinės natos: migdolai, kava, bergamotė ir citrina;

Vidurinės natos: kvapioji tuberoza, arabinis jazminas, vilkdagis, apelsinų žiedai ir bulgarų rožės;

Pagrindinės natos: tonka pupelės, kakava, vanilė, sandalmedis, gintaras, muskusas, kašmyro mediena, pačiulis, cinamonas ir kedras.

Bendri kvapo bruožai: gėlių, citrusų, rytietiškas/prieskonių, moteriškas.

€600 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

AUTOMOBILIO KVAPAS "KAM 13 – DUETAS" PAGAL GOOD GIRL CAROLINA HERRERA KVEPALUS

Mūsų kvapai automobiliams išpilstyti rankomis ir pagaminti iš natūralios namų kvapų bazės ir sertifikuotų aromatinių aliejų mišinių. Dėka šios bazės automobilio kvapas paskirstomas optimaliai, lėtai garuoja, aromato stiprumas nėra intensyvus, draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Sudėtyje esanti namų kvapų bazė pasižymi geresnėmis savybėmis, palyginti su įprastais glikolio eteriais ir acetatais, kurie gaunami iš naftos chemijos žaliavų ir yra agresyvesni žmonių sveikatai ir aplinkai. 

Naudojimas: atsukite buteliuko dangtelį, ištraukite plastikinį kamštelį, ir užsukite plastikinį/medinį dangtelį atgal ir užspaudę pirštais skylutes ties virvute ant dangtelio, apverskite 1 kartą buteliuką, kad skysčio įsigertų į vidinį medinį kamštelį. Po to pakabinkite kvapą norimoje vietoje ir mėgaukitės.

Tūris - 8 ml,

Kvapo sklaida iki 1 - 2 mėn.

Kvapą automobiliui gausite pakuotą gražioje juodo kartono dėžutėje. 

Sudėtis: natūrali namų kvapų bazė ir aromatinių aliejų mišinys

Saugumo informacija

Sudėtyje yra: LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, BENZYL SALICILATE, GERANIOL, CITRAL

Atsargiai. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia rimtą akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink