Kvapas automobiliui "Kam 10 - Vandenyno gaiva"

Prekės kodas: AUTOKam10

Turimas kiekis: 50

Draugiškas jums ir aplinkai kvapas automobiliui

Automobilio kvapas "KAM 10 – VANDENYNO GAIVA"

Itin gaivus aromatas, kuriame susipina nuostabūs levandos, mėtos, kėčio, neroli, ir bergamotės kvapai su vandenyno gaiva, kurią sukuria ciklamenas, ozonas, jūros dumbliai, ir pagrindinėse natose užlieja žemiški kvapai, tokie kaip santalas, gintaras, muskusas, gvajako mediena, baltasis kedras.

Tūris - 8 ml

Kvapo sklaida iki 1 - 2 mėn.

€600 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Automobilio kvapas "KAM 10 – VANDENYNO GAIVA"

Mūsų kvapai automobiliams išpilstyti rankomis ir pagaminti iš ekologiškos namų kvapų bazės ir sertifikuotų aromatinių aliejų mišinių. Dėka šios bazės automobilio kvapas paskirstomas optimaliai, lėtai garuoja, aromato stiprumas nėra intensyvus, draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Sudėtyje esanti ekologiška namų kvapų bazė pasižymi geresnėmis savybėmis, palyginti su įprastais glikolio eteriais ir acetatais, kurie gaunami iš naftos chemijos žaliavų ir yra agresyvesni žmonių sveikatai ir aplinkai. 

Naudojimas: atsukite buteliuko dangtelį, ištraukite plastikinį kamštelį, ir užsukite plastikinį/medinį dangtelį atgal ir užspaudę pirštais skylutes ties virvute ant dangtelio, apverskite 1 kartą buteliuką, kad skysčio įsigertų į vidinį medinį kamštelį. Po to pakabinkite kvapą norimoje vietoje ir mėgaukitės.

Tūris - 8 ml,

Kvapo sklaida iki 1 - 2 mėn.

Kvapą automobiliui gausite pakuotą gražioje juodo kartono dėžutėje. 

Sudėtis: natūrali namų kvapų bazė ir aromatinių aliejų mišinys

Saugumo informacija

Sudėtyje yra: BENZYL SALICYLATE (Benzyl 2-hydroxybenzoate), LINALOOL (3,7-dimethylocta-1,6-dien-3-ol), D-LIMONENE (Orange, sweet, ext.), LINALYL ACETATE (3,7-dimethylocta-1,6-dien-3-yl acetate), COUMARIN, HEXYL CINNAMALDEHYDE, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE.

Atsargiai. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia rimtą akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink