Kvapnios ir praktiškos verslo dovanos

Kvapnios ir praktiškos verslo dovanos
Publikuota 2022-10-11 Skaitė 532

Rankų darbo namų kvapai, natūralaus vaško žvakės ir įvairūs dovanų rinkiniai gali būti puiki dovana verslo partneriams. Mūsų gaminių pakuotes mes galime personalizuoti ir pritaikyti pagal jūsų poreikius. Mes galime pasiūlyti:

  • Lipdukas ant žvakės indelio ar namų kvapo su lazdelėmis / automobilio kvapo buteliuko su jūsų įmonės logotipu. Siekiant išlaikyti solidų įvaizdį, įprastai naudojamas auksinės spalvos lipdukas su juoda spauda, bet esant poreikiui galimi ir pakeitimai pritaikant prie jūsų įmonės naudojamų spalvų ir mūsų gaminių bendro vizualo; 
  • Jūsų įmonės logotipo graviravimas ant žvakės medinio dangtelio;
  • Įmonės logotipas ar kitas norimas tekstas ant pakuotės juostelės. Įprastai naudojama auksinės spalvos popierius, bet galima ir pritaikyti popierių pagal jūsų stilistikoje naudojamas spalvas;
  • Pakabinamo kvapo namams (drabužinės) informacinio lapelio personalizavimas;
  • Įvairūs dovanų rinkiniai iš mūsų produkcijos, atliekant personalizacijas pagal jūsų pageidavimus. Mūsų turimus dovanų rinkinius galite peržiūrėti čia. 

Produktus tinkamus verslo dovanoms galite peržiūrėti čia.

Kaina priklauso nuo užsakomo kiekio ir atliekamų pakeitimų. Susisiekite su mumis el. paštu: info@kamkam.lt arba telefonu +370 609 45709, ir nurodykite Jums patinkantį produktą, gamybos tipą (norimus pakeitimus), užsakomą kiekį ir mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą bei suderinsime kitus klausimus. Jei sudėtinga išsirinkit produktą, tai susisiekite su mumis tiesiog nurodant jūsų turimą biudžetą ir reikalingą kiekį, ir mes patarsime ką galime Jums pasiūlyti. Suderinus užsakymą, kvapų mėginukai aromato išsirinkimui - nemokamai. 

 

Rašyk
Skambink