Prabangūs personalizuoti namų kvapai, 100 ml

Prekės kodas: versdov7

Turimas kiekis: Užsakomoji prekė

Mūsų naujos kolekcijos prabangūs namų kvapai su lazdelėmis gali būti personalizuoti ir pritaikyti pagal jūsų įmonės poreikius. 

  • Buteliukas. Ant skaidraus stiklo namų kvapo indelio galima dėti lipduką (nuo 50 vnt) su jūsų įmonės logotipu arba tampografinę spaudą tiesiai ant buteliuko (nuo 100 vnt). Ant buteliuko uždėtas medinis kamštelis, kurį taip pat galima išgraviruoti. 
  • Pakuotė. Namų kvapas pakuotas prabangioje juodoje ištraukiamoje dėžutėje, visas pakuotės apipavidalinimas gali būti pritaikytas pagal jūsų įmonės stilių: naudojant informacinius lipdukus (nuo 50 vnt.), arba tiesioginę spauda (šilkografija, UV lakavimas ir pan.) ant dėžutės nuo 100 vnt. 

​Dėl kainos prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@kamkam.lt arba tel. + 370 609 45709. Kaina priklauso nuo užsakomo kiekio  ir norimų atlikti pakeitimų. Minimalus užsakymo kiekis galimas 50 vnt. jei renkatės paprastesnį personalizacijos būdą - lipdukus, jei atliekame tiesioginę spaudą ant pakuotės ar indelio, tuomet minimalus kiekis 100 vnt. 

Suderinus užsakymą, mėginukai kvapų išsirinkimui - nemokamai. 

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Prabangūs namų kvapai pagaminti iš organinės namų kvapų bazės, kurios pagrindas atsinaujinantis šaltinis - glicerinas, pagrįstas tvarumu ir dideliu našumu. Ši namų kvapų bazė pasižymi mažu lakumu ir mažu toksiškumu, draugiška aplinkai ir žmogui, dėka jos namų kvapai paskirstomi optimaliai, lėtai garuoja, aromato stiprumas nėra intensyvus. Namų kvapo gamyboje nenaudojamas alkoholis. Aromatui suteikti naudojami aukštos kokybės sertifikuoti aromatinių aliejų mišiniai, kurie pagaminti profesionalių parfumerių ir atitinka visus saugumo reikalavimus. 

Tūris: 100 ml

Kvapo sklaida: 3 - 6 mėn. priklausomai nuo naudojamų lazdelių skaičiaus. 

Galimi šie aromatai:

Energingas rytas. Rytietiškas, viliojantis, solidus, prabangus medienos aromatas. Pirmosios natos pasitinka viliojančiu ir šiltu, tuo pačiu aštriu, šiek tiek saldžiu aromatu, dėl sudėtyje esančio šafrano ir aviečių. Prabangos, subtilumo įspūdį sukuria užburiantis jazminas, pakylėjantis frankincensas ir rytietiški prieskoniai. O solidumo aromatui priduoda oda, gintaras, muskusas ir medienos natos.

Maloni diena. Rafinuotas, šiltas, švelnus, paslaptingas medienos ir gėlių aromatas. Jo pradžioje juntamas švelnus ciklamenų ir šiltas sunokusių persikų kvapas, kuris persipina su prakilniu jazminų, vaisišku kriaušių ir svaiginančiu Ylang-Ylang aromatu. Pabaigoje gilumo ir rafinuotumo suteikia: oud medienos ir ambros šleifas, apgaubtas lengvu dūminiu šydu ir balzaminių dervų saldumu, kupinas švaros ir skaidrumo kedras, viliojantis šafrano aromatas.

Rytietiška naktis. Traukte traukiantis ir kone magiškas, vanilinis, sumedėjęs/ambrinis, sodrus, prabangus, žemiškas, vos aitrus ir salstelėjęs aromatas, kuris užlieja elegancija, jaukumu, ir ilgai išliekiančiu paslaptingumu. Iš pradžių galime pajusti visą puokštę kvapų: viliojantį vos aitrų rožinių pipirų, gaivų raudonųjų serbentų, minkštą ir saldų kriaušių, ir citrusais turtingą bergamotės aromatą. Vidurinėse natose atsiskleidžia kerintis ir intensyviai gėlinis rožių, jazminų, bijūno ir našlaičių derinys, kuris suteikia kvapui natūralumo, elegancijos, unikalumo. Paslaptingą, ir ilgai išliekantį aromatą sukurią pačiulis, muskato riešutas ir vanilės natos, kurias subalansuoja subtilus dūmingumas, esantis Tonka pupelėse. Stirako derva ir medienos natos užlieja jaukumu ir šiluma.  

 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Mūsų rankomis gaminamus namų kvapus galime personalizuoti ir pritaikyti pagal jūsų poreikius: ..
125
Smulki dovana jūsų partneriams, namų kvapai 50 ml buteliukuose, juos galime personalizuoti ir pritai..
164
Rašyk
Skambink